בדיקת תמ"א 38 לביתך

לפני שמתחילים – נפגשים ומדברים

אנו במגשימים נכסים מציעים לדיירים תכנית מקיפה ויסודית במסגרת תמ"א 38, ללא כל עלות מצדכם.

אם תבחרו לתת לנו, חברת מגשימים נכסים להוביל את הפרויקט בהתאם לתוי תקן בינלאומיים לאיכות הניהול, הבטיחות והסביבה, תמצאו חברה הפועלת במקצועיות, הגינות ושקיפות יוצאות דופן ובעיקר תוך שיח, שיתוף פעולה ומעורבות מלאה של דיירי הבניין.

זו היא הזדמנות לשפר באופן משמעותי את איכות החיים וסביבת המגורים ולהפוך אותה לחדשה, עדכנית, בטוחה יותר, נעימה יותר ובעיקר מתאימה לכם, הרבה יותר.

ככה זה כשאנשים בונים לאנשים.

 לקבלת הסבר מקיף, שאלות נוספות וקביעת פגישת היכרות חייגו אלינו-
03-5589215
או שלחו לנו את פרטיכם בטופס המצורף

* = שדות חובה

פרטים אישיים 

בחירת מועד לבדיקה
כתובת
 האם את/ה מתגורר בדירה?הצעה שמקבלים בעלי הדירות כוללת תוכניות עבודה מפורטות המוגשות באמצעות סקיצות אדריכליות, חוות דעת של קונסטרוקטור ויועצים נוספים לגבי אפשרויות חיזוק הבניין ושדרוגו, מפרט טכני והדמיות תלת מימד של הבניין לאחר סיום התהליך. נוהלי העבודה הייחודיים אותם פיתחה החברה, מאפשרים מעקב אחר כל שלב ושלב ומבטיחים עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו. כחלק ממדיניות החברה נקבעות פגישות עם בעלי הדירות ובנוסף הם מקבלים עדכונים שוטפים על התקדמות הפרויקט, מהו המצב הנוכחי ומהו השלב הבא על מנת להבטיח תהליך ברור ומובן עבור כל מי שלוקח בו חלק.

בנוסף, החברה מייחסת חשיבות גבוהה לליווי בנקאי בביצוע הפרויקטים שלה בשיתוף עם הבנקים המובילים בישראל, מעמידה ערבויות וביטחונות לביצוע הפרויקט ודואגת לביטוח מקיף הכולל את כל שלבי הבנייה.

  • לוח דירותלוח דירות
  • לפני / אחריהפרויקטים שלנו