על מגשימים נכסים

מי אנחנו

חברת מגשימים נכסים יוזמת ומקדמת פרויקטים של התחדשות עירונית, שימור מבנים ותמ”א 38 וכן פרויקטים של בנייה חדשה ברחבי הארץ.

 

החברה הוקמה על ידי ארתור מנקוביץ וארז דיין הרבג’יו, יזמים בעלי רקע נרחב בתחומי התעשייה והנדל”ן. לאחר היכרות ארוכת שנים החליטו השניים לשלב כוחות ולרתום את נסיונם העשיר ליצירת חברת ייזום וניהול פרויקטים בנדל”ן, חדשנית ומובילה בתחומה.

 

לחברה בסיס עסקי ופיננסי איתן ושותפויות אסטרטגיות עם אנשי מקצוע שנבחרו בקפידה, בעלי ניסיון מוכח ביישום פרויקטי נדל”ן ותמ“א 38 בפרט.

 

מגשימים נכסים הינה החברה הראשונה בתחום ההתחדשות העירונית, תמ”א 38, שמערכת ניהול האיכות שלה נבחנה ונסקרה על ידי מכון התקנים הישראלי ונמצאה מתאימה לדרישותהתקן הישראלי והתקן הבינלאומי ת”י 2008: ISO 9001, ת”י 18001 למערכת ניהול בטיחות וגיהות מאושרת ת”י 2004: ISO 14001 למערכת ניהול סביבתי מאושרת

 

משפחת מגשימים נכסים שמה לנגד עיניה את האנשים שעומדים מאחורי כל תהליך, את רצונותיהם וחלומותיהם. החברה מושתתת על ערכים של שקיפות, כבוד הדדי ושיתוף פעולה בכל שלבי העשייה.

 

מתוך הבנה כי הבסיס לתכנון וליישום נכון של פרויקטי נדל”ן ותמ”א 38 בפרט הוא הבנת צרכי הדיירים, פיתחה החברה מודל עבודה ייחודי לפיו בעלי הדירות הם שותפים מלאים בתהליך. זאת החל משלב בדיקות ההיתכנות הראשוניות ועד לסיום הבנייה ולתחזוקת הבניין המשופץ, על מנת לשמרו במצבו החדש. כל זאת לטובת יצירת סביבת מגורים נעימה, שתשפר משמעותית את איכות החיים של הדיירים.

 

ארתור מנקוביץ – מנכ”ל משותף

Personal photos_193x182_6ארתור מנקוביץ הוא בעל תואר ראשון במינהל עסקים מהמכללה למינהל עם התמחות במימון ושיווק, ובעל MBA עם התמחות בפרסום ושיווק, בדגש על בנייה ופיתוח של אסטרטגיה עסקית.

 

לארתור ניסיון עסקי בתחומי הניהול, השיווק ושוק ההון. בעברו כיהן כעוזר למנכ”ל בחברה הלאומית לדרכים (מעצ).
לאורך השנים מילא ארתור תפקידי ניהול שונים בחברות המשפחתיות, העוסקות במגוון תחומים בהם נדל”ן, תעשייה וביטוח.

 

 

ארתור מתמחה בהיבטים היישומיים, הניהוליים והלוגיסטיים של תחום הנדל”ן בכלל ותמ”א 38 בפרט. הוא אמון על הפן הפיננסי והניהולי בפרויקטים של מגשימים נכסים ומעורב בהם עד לפרטים הקטנים ביותר.

 

ארז דיין הרבג’יו – מנכ”ל משותף

Personal photos_193x182_19ארז דיין הרבגי’ו הוא בעל תואר ראשון בהנדסה, MBA מהמכללה למינהל ותואר שני במדעים עם התמחות במימון מ-The City University of New York. בנוסף הוא בעל תעודת “ניהול פרויקטים בבנייה” מהמכון הטכנולוגי לישראל (הטכניון).

 

מזה מספר שנים משמש ארז בתפקידי ניהול שונים בחברות המשפחתיות, הכוללות תעשייה, נדל”ן וחינוך. כבסיס להקמת חברת מגשימים נכסים ערך ארז סדרת בדיקות ומחקרים בתחום חיזוק מבנים נגד רעידות אדמה ואופן יישומו על ידי הגופים הפועלים בשוק הישראלי.

 

 

בדיקות אלו כללו למידה מעמיקה של כלל התהליכים ליישום פרויקטי תמ”א 38 ושל שיטות הבנייה הקיימות בארץ ובעולם ודרכים לשיפורן. את הידע המקצועי שרכש מיישם ארז במכלול תחומי הניהול בחברה.

 

מירית מנקוביץ – סמנכ”לית שיווק

Personal photos_193x182_9מירית מנקוביץ מנהלת את מערך השיווק בחברת מגשימים נכסים ואחראית על תחומי התוכן, הפרסום וקשרי הלקוחות בחברה. בין היתר אמונה מירית על ליווי תהליך רכישת הדירות החדשות בפרויקטים והתאמת הדירה ללקוחות בהיבטי התכנון והעיצוב, תוך יישום תפיסת העולם הייחודית של החברה וערכים של שקיפות, שיתוף וכבוד הדדי.

 

למירית תואר ראשון במינהל עסקים מהמכללה למינהל עם התמחות במימון ושיווק, ו-MBA עם התמחות בפרסום ושיווק.
טרם הצטרפותה למגשימים נכסים שימשה כמנהלת קשרי לקוחות בבית השקעות מקבוצת הבנק הבינלאומי.

 

לאור ניסיונה העשיר בעבודה מול לקוחות החברה והגורמים בשטח, למירית היכרות מעמיקה עם מכלול הצרכים והרצונות של הלקוחות השונים. היכרות זאת באה לידי ביטוי בכל היבט של הטיפול בהם, הן במענה המקצועי והן ביחס האישי לכל אחד ואחת.

 

עו”ד רוני קרדונר, היועץ המשפטי

Personal photos_193x182_17עו”ד רוני קרדונר הוא בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים ומגשר מוסמך.

לעו”ד קרדונר ותק וניסיון של 14 שנה כעורך דין המתמחה בדיני חוזים, נדל”ן ופיננסים.

 

עו”ד קרדונר הוא יוצא הפרקליטות הצבאית וכיום משמש כיועץ משפטי אופרטיבי בתחום המשפט הבינלאומי במילואים. על שירותו זה הוענק לו אות הצטיינות מהאלוף לשנת 2012.

 

עו”ד קרדונר מלווה את מגשימים נכסים בהתקשרויותיה החוזיות ומייעץ לחברה בכל הנוגע לסוגיות משפטיות בתחום העסקי ובתחום הנדל”ן.
עו”ד קרדונר אף מהווה כתובת לסיוע בסוגיות משפטיות עבור לקוחות החברה במסגרת ההתקשרות עמה.

 

 

מוטי בלכר – מחלקת שירות לקוחות

Personal photos_193x182_13

במסגרת תפקידו של מוטי במחלקת שירות הלקוחות של החברה הוא מלווה את הדיירים לאורך כל התהליך ומעניק מענה זמין ונגיש לכל שאלה ובקשה.

 

בנוסף, הוא אחראי על תיעוד הפרויקטים בשלבים השונים ובשלבי הביצוע בפרט תוך שמירה על ערכיה של החברה ורמת שירות ייחודית ואיכותית לדיירי הפרויקט.

 

מחלקת שירות הלקוחות של מגשימים נכסים מרכזת את המידע בין כלל הגורמים המקצועיים ומייחסת חשיבות לקשר אישי ושוטף עם כל דייר ודייר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הערכים של מגשימים נכסים

שמים את האנשים במרכז

אנו במגשימים נכסים מאמינים כי בלב כל תהליך עומדים אנשים עם רצונות, צרכים וחלומות. לכן, לקוחותינו נמצאים תמיד במרכז העשייה ואנו מקפידים כי ערכי החברה ישתקפו לכל אורך הדרך.

 

הוגנות וכבוד הדדי. זהו הבסיס לעבודתנו המשותפת. חשוב לנו כי כל פרויקט יצא לדרך לאחר שהתקבלה הסכמתם המלאה של כל בעלי הדירות ואנו מכבדים כל הערה ובקשה לאורך הדרך. אנו מקפידים להעמיד בפניכם תמונת מצב מדויקת לגבי האפשרויות העומדות בפניכם ולגבי המשמעות של כל החלטה שמתקבלת.

 

שותפות ושקיפות. אנו רואים עצמינו כשותפים שלכם לתהליך. לכן, כל ההחלטות, הבחירות וההתלבטויות נעשות יחד אתכם. לשם כך גם פיתחנו כלים ייעודים שמהווים ערוץ תקשורת פתוח בינינו לבינכם.

 

פשטות. אנו מקפידים כי כל המסמכים והתוכניות שיוצגו בפניכם יהיו ללא ניסוחים מעורפלים ובלי אותיות קטנות וכי כל שלב בפרויקט יהיה ברור ומובן.

 

חדשנות. תהליכי הבנייה של מגשימים נכסים מתבססים על המגמות העדכניות ביותר בתכנון, בנייה ועיצוב אדריכלי בעולם. ניהול הפרויקט ותהליכי העבודה מתבצעים בשיטות מתקדמות של מעקב ובקרה, שיוצרות תיאום מלא בין הגורמים השונים.

 

מקצועיות ועמידה בהתחייבויות. אנו מחויבים לסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, ובוחרים לשם כך את אנשי המקצוע הנכונים לכל פרויקט. סטנדרטים אלו באים לידי ביטוי בתוכניות הבנייה המפורטות ובהדמיות תלת-הממד שתקבלו לפני התחלת הפרויקט, וכמובן בתוצאות בשטח עם סיומו. אנו מקפידים לעמוד בכל לוחות הזמנים שנקבעו – החל מזמני ביצוע וכלה בקיום פגישות ובעדכונים שוטפים.

 

יצירתיות וחשיבה על הפרטים הקטנים. מחשבה רבה מושקעת בתכנון ובבנייה יצירתיים, שישקפו את הנגיעה האישית והייחודית של האנשים המעורבים בפרויקט ואת הסביבה הקיימת. אנו מקפידים להעניק תשומת לב גם לפרטים הקטנים ביותר – הרי הם אלו שעושים את ההבדל.

ככה זה כשאנשים בונים לאנשים.

 

החזון שלנו

הבית שלכם – העשייה שלנו

הבית שלכם, שמלווה אתכם שנים רבות, מכיל בתוכו את כל מה שחשוב לכם – המשפחה, הילדים, החוויות מחיי היומיום והזיכרונות המשותפים. בנוסף לכל אלה, הבית צריך להגן ולשמור עליכם ועל רכושכם במשך שנים ארוכות. ראוי אם כן, כי תפקידו את הטיפול בו בידיים הטובות ביותר.

 

מגשימים נכסים שמה לה למטרה להוביל, ליזום ולפתח את תחום ההתחדשות העירונית בישראל, מתוך אמונה כי זהו הבסיס לשיפור תרבות המגורים ואיכות החיים של הדיירים.

 

אנו במשפחת מגשימים נכסים רואים לנגד עינינו קודם כל את האנשים שמאחורי כל תהליך ושמים דגש על ערכי כבוד הדדי ושיתוף פעולה בכל שלבי העשייה.

 

אנו מאמינים כי תהליך ההקמה ושדרוג המבנים במסגרת פרויקטים של נדל”ן ותמ”א 38בפרט צריך להיות נגיש, פשוט ומובן עבור כל מי שבוחר לקחת בו חלק. אנו פועלים לשינוי תמונת המצב בתחום תמ”א 38 בישראל, מתוך שאיפה כי יותר ויותר מבנים ייקחו חלק בתהליך ההתחדשות ובשינוי סביבת המגורים, ויהיו מוגנים ועמידים בפני רעידות אדמה.

 

על פי תפיסתנו, תהליך נכון מתחיל בהבנת הרצונות, החלומות והצרכים של בעלי הדירות. אנחנו רואים את עצמינו כשותפים שלכם לדרך ולכן כל שלב בתהליך מבוצע תוך מעורבות מלאה של בעלי הדירות. לשם כך, ומתוך אמונה כי שקיפות היא ערך מפתח, העמדנו לרשותכם מספר ערוצי תקשורת דרכם ניתן לקבל עדכונים וליצור קשר עם הצוות המוביל של הפרויקט בחברה. במקביל אנו פועלים תמיד לשיפור חוויית השירות ללקוחותינו.

 

אנו במגשימים נכסים פועלים ליישום פתרונות יצירתיים, שמשתלבים עם הסביבה הקיימת תוך יצירת אוירה וסגנון עדכניים. מבחינתנו, תשומת הלב לפרטים הקטנים ביותר היא זו שעושה את ההבדל. אנו השותפים שלכם להתחדשות.

ככה זה כשאנשים בונים לאנשים.

21

הפרויקטים שלנו

  • לוח דירותלוח דירות
  • לפני / אחריהפרויקטים שלנו

שילוב של אווירה, סגנון ואיכות חיים


מגשימים נכסים
יוזמת ומנהלת פרויקטים מגוונים בתחום הנדל”ן, בדגש על פיתוח וקידום ההתחדשות העירונית בישראל.

אנו פועלים בלב השכונות הוותיקות, שמתאפיינות במחסור ניכר בקרקע לבניית דירות למגורים. במסגרת זאת מבצעת מגשימים נכסים הקמה ושדרוג של מבנים, תוך שמירה קפדנית על הצביון ועל האופי הייחודי של כל שכונה. מטרתנו היא לאפשר לדיירים הזדמנות לשדרג את ביתם, מבלי לצאת מהסביבה המוכרת והאהובה.

 

מגשימים נכסים מבצעת פרויקטים של תמ”א 38 במספר ערים ברחבי ישראל. בנוסף, מנהלת החברה פרויקטים יחודיים בתחום שימור מבנים וקידום תב”ע לבנייה עבור משפחות צעירות.

 

במסגרת כל פרויקט, אנו במגשימים נכסים לוקחים בחשבון את הצרכים של האנשים ושל הסביבה הקיימת, ומשקיעים מחשבה רבה בתכנון ובבנייה יצירתיים. זאת תוך בחינת אפשרויות לשילוב שיטות מתקדמות של בנייה ירוקה, לטובת חיסכון באנרגיה וניצול משאבים מקסימלי. מטרתנו היא ליצור עבור הדיירים סביבת מגורים נעימה שמשלבת בין אווירה, סגנון ואיכות חיים.

 

על מנת למזער את אי הנוחות בזמן הבנייה, אנו שמים דגש רב על עבודה בשעות מוגדרות, תוך השארת השטח נקי וללא הצטברות של פסולת. בנוסף, כדי להקנות לבעלי הדירות תחושת ביטחון מקסימלית, אנו מעמידים ערבויות ובטחונות לביצוע הפרויקט, ודואגים לביטוח מקיף הכולל את כל שלבי הבנייה.

 

כל פרויקט אותו יוזמת החברה מתוכנן ומתבצע בשיתוף מלא של בעלי הדירות בבניין, מתוך אמונה כי הבסיס לפרויקט מוצלח הוא כבוד הדדי ושיתוף פעולה. אנו מקפידים כי ערכי החברה של שקיפות, מקצועיות וחשיבה על הפרטים הקטנים ישתקפו בכל שלבי התהליך, כך שכל פרויקט ישקף את האופי הייחודי של האנשים שעומדים מאחוריו.

ככה זה כשאנשים בונים לאנשים.